Výstavba RD na klíč v Jevíčku ul.Vrchlického, Ev.č.: 3RD

Seznam nemovitostí

Ev.č.CenaStavPoznámka
4+kk s garáží4+kk s garáží3 100 000 Kč volné+daň z nabytí, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
5+kk s garáží5+kk s garážíRezervovánorezervováno+daň z nabytí, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
4+kk4+kkRezervovánorezervováno+daň z nabytí, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Popis

Současné dřevostavby nabízejí standardy, které jsou s výhledem do budoucna nadčasové a to jak z hlediska architektonických řešení, tak z hlediska technického provedení stavby. V porovnání s jakoukoliv zděnou stavbou je realizace montovaných dřevěných domů velmi rychlá a jednoduchá.
Historie
Dřevěné montované stavby realizujeme od roku 2000. Působnost firmy se přitom na počátku vztahovala k technicky vyspělým a na požadavky náročným zemím západní Evropy – nejprve ve Švýcarsku a Německu, později také v Holandsku. U nás stavíme domy na celém území České republiky.
Technologie
Výroba jednotlivých dílů stavby a příprava materiálů se provádí v závodě v Uničově. Technologické procesy probíhají v zastřešených a temperovaných prostorách. Vše je tak dokonale chráněno proti jakýmkoliv povětrnostním vlivům.
Kvalita
Kvalita práce vychází z dlouholetých zkušeností zakladatelů a majitelů firmy. Kompletní systém výroby a montáže je plně certifikovaný a pravidelně dozorovaný akreditovanými certifikačními orgány a autorizovanými osobami.
Ekologie
Základem konstrukčního systému je stabilní nosná konstrukce s výplní minerální izolací, oplášťovaná velkoplošnými materiály. Pracujeme v systému uzavřených i difuzně otevřených konstrukcí. Veškeré materiály jsou certifikované, ekologické a zdravotně nezávadné. Naše firma používá na stěny Rigistabil Activ Air (Účinná látka odbourává škodlivý formaldehyd tak, že jej přemění na neškodné inertní látky).
Realizace
Stavíme nejen typové domy, ale realizujeme rovněž individuální projekty na přání zákazníka. Zajišťujeme přitom celý průběh stavby domu od jeho projektu až po vlastní realizaci. Naše činnost je založena na těsné spolupráci se zákazníkem, který má kdykoliv možnost konzultace s celým týmem kvalifikovaných odborníků.

Kontaktujte makléře

Development Minářová

+420 777 834 876

[email protected]

od 3 100 000 Kč
KategorieProjekt
LokalitaVrchlického, Jevíčko
OkresSvitavy
Datum ukončení výstavby30. červen 2018
Zahájení prodeje21. listopad 2017

Soubory ke stažení